Budapesti, në tre ditë për 159 Euro

  • 1
  • 2
Budapesti ofron një qytet me një stil elegant te ndërtesave, ushqim kontemporan dhe turin e famshëm ne lumin e Danubit.
Paketa përfshin:
Fluturim+Hotel 159 euro/person
Datat: 16-19 Shkurt
-Fluturimi nga Tirana
-Benczur Hotel (me tre yje)
-Mëngjeset te përfshira
Kontakt:
-0689089446
-amantiatour@gmail.com
#amor#BUDAPEST#engoylife#bestchoice#dream#happyday

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *